Vše pro stlačený vzduch a chlazení kompresory - chladící jednotky - generátory dusíku
prodej-kompresoru.gif, 556B montaz-kompresoru.gif, 1,7kB servis-kompresoru.gif, 1,6kB kontaktni-informace-kompresory.gif, 2,1kB

Uncategorised

MONTÁŽ

Před samotnou montáží Vám rádi zpracujeme projekt, protože projekt montáž vždy usnadní. Montujeme potrubní rozvody, a to především rozvody stlačeného vzduchu, olejového hospodářství, dusíku, vody a další.

A proto se na nás neváhejte obrátit.

S námi to sfouknete raz dva

SERVIS KOMPRESORŮ A MĚŘENÍ

Servisujeme veškerá námi dodávaná zařízení a to buď u nás v servisní dílně na Praze 9, pokud jde o drobnější zařízení, nebo přímo u zákazníka - to se týká šroubových kompresorů, chladicích jednotek, generátorů dusíku, sušiček stlačeného vzduchu a větších pístových kompresorů.

Servisujeme taktéž zařízení na stlačený vzduch, které není námi dodané. Neváhejte se na nás obrátit.

S námi to sfouknete raz dva

Bohužel tato stránka na našem webu neexistuje.

Zkontrolujte prosím jestli jste se při zadávání webové adresy nepřeklepli, pokud jste použili záložku nebo jiný druh odkazu, je možné že jsme stránku přesunuli na nové umístění. Kde se Vámi hledané téma nachází nejlépe zjistíte na mapě stránek.

Můžete pokračovat na:

Pokud máte pocit, že chybějící stránka by na webu měla být, nahlašte nám chybu na webu emailem.

PRODEJ

Naše firma prodává již od roku 1993 zařízení, u kterých hraje prim stlačený vzduch. Základem portfolia jsou kompresory, a to pístové a šroubové kompresory značky Remeza. Dále nabízíme filtrační zařízení a chladicí jednotky Parker, odvaděče kondenzátu Beko, filtry SMC a další zařízení pro výrobu a úpravu stlačeného vzduchu.

U prodeje Vám rádi poradíme s vhodností vybraného zařízení a jeho umístěním ve Vaší firmě. Prodejem zařízení vše teprve začíná; poskytujeme i montáž a servis veškerého námi dodávaného zařízení, takže se na nás neváhejte obrátit.

S námi to sfouknete raz dva


© 2013 - 2021 2e plus s.r.o. | Created by Tomáš Baxa & Design by - Grafické studio