Vše pro stlačený vzduch a chlazení kompresory - chladící jednotky - generátory dusíku
prodej-kompresoru.gif, 556B montaz-kompresoru.gif, 1,7kB servis-kompresoru.gif, 1,6kB kontaktni-informace-kompresory.gif, 2,1kB

Hlavní partneři firmy 2e plus s.r.o.

Firma ParkerParker

Společnost Parker, divize Filtrace, slučuje v České republice firmy zabývající se plyny, stlačeným vzduchem a chlazením vody. Patří sem Parker Hiross, Parker domnick hunter a Parker Zander. Tyto firmy pokrývají celou oblast filtrace a úpravy plynů a stlačeného vzduchu. Kromě filtrace se zabývají výrobou adsorpčních sušičů, kondenzačních sušičů i kombinovaných sušičů pro sušení stlačeného vzduchu, dále chladicích jednotek pro chlazení vody, tzv. chillerů, a generátorů dusíku pro výrobu dusíku. Naše společnost je autorizovaným distributorem spol. Parker pro oblast filtrace.

Firma REMEZARemeza

Firma REMEZA je jedním z největších výrobců pístových a šroubových kompresorů v Evropě. Svou činnost zahájila v roce 1990 a brzy díky svým kvalitním produktům pronikla i na trhy západní Evropy. Kompresory se montují v moderně vybavených provozech v městečku Rogačov cca 200 km od hlavního města Minsk. Vedle běžné produkce mají v sortimentu i vysokotlaké kompresory, medicinální kompresory pro lékařské účely, nízkotlaké šroubové kompresory a další. Naše společnost je autorizovaným distributorem a také servisním střediskem spol. REMEZA.

Firma ATMOSAtmos

Česká firma ATMOS sídlící ve městě Chrást nedaleko Plzně patří v současné době k největším výrobcům šroubových a pístových kompresorů v České republice. Vyrábí pístové kompresory Perfect, šroubové kompresory Albert a SEC. Kompresory vyváží na všechny kontinenty. Naše společnost je autorizovaným distributorem a také servisním střediskem pro šroubové kompresory Albert.

Firma BEKOBeko

Německá firma BEKO založená panem Kochem patří ke špičce mezi dodavateli kondenzátní techniky v celém světě. Jejich patentovaná zařízení Öwamat (separátor voda-olej) a Bekomat (zařízení pro odvod kondenzátu) jsou nejkvalitnější zařízení v této oblasti. Dále se zabývá výrobou membránových sušičů, které naše společnost také distribuuje.

Firma SMCSMC

Japonská firma SMC patří do silné skupiny dodavatelů pneumatických komponentů. Naše společnost dodává zvyšovače tlaků – multiplikátory a zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu, tj. filtry, regulátory a maznice.


© 2013 - 2021 2e plus s.r.o. | Created by Tomáš Baxa & Design by - Grafické studio